NAUCZYCIELE

Nazwisko i imię Przedmioty nauczane
Baranowska Aldona wychowawca w internacie
Bednarek Zbigniew wychowawca w internacie,
Beńko Aldona przedmioty zawodowe – fryzjerskie,
Bodnar Ewa przedmioty zawodowe gastronomiczne,
Brambor Dariusz wychowanie fizyczne,
Broniewska Jadwiga towaroznawstwo,
Butoka Anna matematyka,
Cybul Elżbieta psycholog,
Cybulska Hanna matematyka,
Donorowicz Joanna przedmioty zawodowe logistyczne i ekonomiczne
Gasiul Iwona rewalidacja,
Giermakowska Helena historia,
wiedza o społeczeństwie,
Groblewska Justyna  matematyka, religia
Gutowska Dorota wychowanie fizyczne,
Hinc-Turczyn Agnieszka język niemiecki,
Horniatko Marek wychowawca w internacie,
Iwaniczko Franciszek przedmioty zawodowe ekonomiczne
Januszak Anna nauczyciel wspomagający,
rewalidacja,
Juriewicz Magda język polski, wiedza o społeczeństwie,
Kamińska Iwona bibliotekarz,
Kania Rempel Renata wychowawca w internacie, przedmioty zawodowe – hotelarskie
Kiełtyka Natalia język niemiecki,
język angielski
Kobylska Joanna przedmioty zawodowe gastronomiczne
Kościński Marcin religia
Kowalik-Conder Anna informatyka, podstawy przedsiębiorczości,
Krawiec Daria wychowanie fizyczne,
Kuleszyńska Katarzyna język polski,
wiedza o kulturze,
Leonowicz Monika język niemiecki,
Łoza Piotr język angielski,
Łysiak Ryszard historia,
wiedza o społeczeństwie,
Marek-Wilczyńska Joanna język angielski,
Markiewicz Violeta wychowanie do życia w rodzinie,
nauczyciel wspomagający,
rewalidacja, język rosyjski,
Mazurek Magdalena matematyka,
rewalidacja,
Michowska Agnieszka język niemiecki,
Miłaszewska-Kołodziejczak Barbara j. angielski,
etyka,
Orłowska Zofia wychowawca w internacie,
Osuch Alicja wychowawca w internacie,
Petrowicz – Sobolewska Magdalena język angielski,
Popko Katarzyna przedmioty zawodowe gastronomiczne,
Prychitko Magdalena przedmioty zawodowe gastronomiczne,
Puciłowski Wiesław edukacja dla bezpieczeństwa,
wychowawca w internacie,
Rabiej Robert fizyka,
informatyka, obsługa informatyczna w hotelarstwie
Sadowińska Marta wychowawca w internacie,
Siebert Maria geografia,
biologia,
Siemieniako-Bena Małgorzata rewalidacja,
Skobel Paweł wychowanie fizyczne,
Skonieczna Mirosława biologia,
Stankiewicz Anna język polski,
Stec Daria jeżyk niemiecki,
Sychla Mariola język polski,
Szadkowski Piotr wychowanie fizyczne,
Szymanowski Grzegorz religia,
Szymański Łukasz przedmioty zawodowe gastronomiczne,
Szymański Tadeusz przedmioty zawodowe gastronomiczne,
Szyszkowska Sylwia przedmioty zawodowe gastronomiczne,
Świątek-Kobacka Małgorzata pedagog,
Wiśniewska Joanna przedmioty zawodowe hotelarskie
Wojciechowska Agnieszka język angielski,
język angielski zawodowy,
Wojewoda – Tyluś Marzena przedmioty zawodowe ekonomiczne i logistyczne,
Zelmanowska Sylwia chemia, geografia, przedmioty zawodowe fryzjerskie
Skip to content