czwartek, 18 lipca, 2024
zs2warcislaw.eu
Aktualności

Sprawozdanie – Szkolenie Trychologiczne I i II stopnia

Udział w projekcie „Zawodowcy przyszłości” – kompleksowe wsparcie szkół zawodowych w Szczecinku w celu podniesienia jakości kształcenia oraz dostosowania do wymagań gospodarki i rynku pracy umożliwił uczennicom technikum usług fryzjerskich udział w „Szkoleniu Trychologicznym  I i II Stopnia”. Szkolenie trwało trzy dni od 24 do 26.04.2023r. W szkoleniu udział wzięło pięć uczennic i jeden nauczyciel.

Największym atutem szkolenia było to, że gabinety fryzjerskie każdego dnia odwiedza mnóstwo osób z problemami skóry głowy i włosów. W trakcie szkolenia uczestniczki poznały nie tylko wyuczone definicje, ale zostały wprowadzone krok po kroku w rzeczywistą, praktyczną i szeroko rozumianą profilaktykę dotyczącą problemów estetycznych, z którymi boryka się współczesny człowiek.

Dzięki profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu trenerki, która w przystępny i zrozumiały sposób wprowadziła uczestniczki w świat Trychologii, zagadnienia te przestały być „tajemną wiedzą”, a czymś co będzie inspirowało i motywowało do zgłębiania tej dziedziny i przyczyni się do uśmiechu zadowolonych klientów w przyszłości.

Skip to content