czwartek, 21 września, 2023
zs2warcislaw.eu

Internat

INTERNAT
ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2
IM. KS. WARCISŁAWA IV
W SZCZECINKU
tel. +48 94 3740260

Internat jest placówką opiekuńczo-wychowawczą (koedukacyjną) dostępną zarówno dla młodzieży Zespołu Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV jak i innych szkół z terenu miasta Szczecinek. Uczniowie, którzy z różnych względów nie mogą dojeżdżać do szkoły znajdą w nim 110 miejsc noclegowych.

Do dyspozycji młodzieży dostępne są  2,3 i 4 osobowe pokoje. Wszystkie pokoje posiadają węzeł sanitarny (prysznic, umywalka i toaleta) oraz wydzielone miejsce do nauki.

Młodzież stale przybywa pod opieką wykwalifikowanej kadry, na którą składają się: kierownik internatu oraz 4 opiekunów – wychowawców.

Mieszkańcy  mają do dyspozycji:
salę konferencyjną w formie świetlicy z TV,  bezprzewodowy internet Wi-Fi w całym internacie, pomieszczenie z mikrofalówką, deską do prasowania, czajnikiem bezprzewodowym. Priorytetowymi celami opiekuńczo-wychowawczymi naszej kadry pedagogicznej jest stworzenie domowej atmosfery w duchu zrozumienia, zaufania i życzliwości. Tworzymy przyjazny grunt dla samodzielności i kreatywności naszych wychowanków. Jesteśmy otwarci na potrzeby młodzieży i środowiska lokalnego.

Wszyscy podopieczni objęci są całodobową opieką pedagogiczną od niedzieli od godz. 1500 do piątku do godz. 1700. Przyszłość naszego internatu wiążemy z nieustannym doskonaleniem placówki i jej pracowników, aby sprostać wymaganiom zmieniającej się rzeczywistości oraz oczekiwaniom rodziców i wychowanków.

Internat dysponuje również przestronną salą restauracyjną i nowocześnie wyposażoną kuchnią, w której wydawane jest całodzienne wyżywienie dla młodzieży tu mieszkającej oraz obiady dla osób dochodzących z zewnątrz.

Oferujemy również możliwość zamówienia usługi cateringowej świadczonej zarówno na terenie miasta Szczecinek jak i poza miastem, w miejscu wskazanym przez zamawiającego.

OFERTA USŁUG INTERNATU:

Koszty pobytu wychowanka w internacie:

– 60 zł miesięcznie zakwaterowanie,

– 11 zł dzienna stawka żywieniowa

Symulacyjny koszt miesięczny przy 22 dniach żywieniowych – 22 dni x 11 zł + 60 zł = 302 zł

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kierownik internatu
mgr Anna Mencel

Dokumenty związane z rekrutacją do Internatu:

skierowanie do internatu – [pobierz PDF 97KB]

regulamin rekrutacji – [pobierz pobierz PDF 148KB]

Skip to content