czwartek, 30 maja, 2024
zs2warcislaw.eu
Uncategorized

Zdalne nauczanie

Informuję, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od dnia 25.03.2020r. szkoła będzie prowadziła nauczanie w formie zdalnej.
O zakończeniu pracy w tym trybie poinformujemy w odpowiednim czasie. Tryb ustalony w naszej szkole będzie polegał na przesyłaniu materiałów dla uczniów poprzez wiadomości w dzienniku elektronicznym LIBRUS. W wiadomości będzie wskazany czas i tryb przekazania informacji zwrotnej do poszczególnych nauczycieli. Wszyscy nauczyciele i wychowawcy będą również prowadzili konsultacje poprzez wiadomości w systemie LIBRUS lub przez inne formy komunikacji (portale społecznościowe, komunikatory, e-mail czy sms).
Nie zmienia się plan lekcji, ale ograniczamy ilość lekcji do jednej lekcji tygodniowo z przedmiotu z wyłączeniem przedmiotów maturalnych w klasach czwartych dla których będą realizowane dwie lekcje tygodniowo.
W razie problemów z komunikacją prosimy o kontakt z wychowawcami.
Nauczanie zdalne umożliwia uzyskiwanie ocen zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Prosimy o poważne traktowanie poleceń wysyłanych przez nauczycieli w celu uniknięcia niepotrzebnych kłopotów w dalszym czasie. Wszystkie oceny wystawiane w tym czasie będą posiadały kategorię zdalne nauczanie co oznacza specjalna wagę tych ocen.
Mam nadzieję, że sytuacja w której się wszyscy znaleźliśmy nie potrwa bardzo długo. Życzę wszystkim Państwu zdrowia oraz owocnej pracy.
Robert Jasek
Dyrektor
Zespołu Szkół Nr 2
im. Ks. Warcisława IV
w Szczecinku

Skip to content